Resident-in-training ECVDI

Laure Laure Gatel
 4de jaar (kleine huisdieren)
 Laure.Gatel@UGent.be
 Publicaties 




 Olivia TaylorOlivia Taylor
 3de jaar (kleine huisdieren)
 Olivia.Taylor@UGent.be 
 Publicaties 




 

Blandine Blandine Houdelier
 2de jaar (kleine huisdieren)
 Blandine.Houdelier@UGent.be




 

Mileva Bertal Mileva Bertal
 1ste jaar (kleine huisdieren)
 Mileva.Bertal@UGent.be 





 

Lise Lise Rasmussen
 3de jaar (grote huisdieren)
 Lise.Rasmussen@UGent.be





 

Tibot Rovel Tibor Rovel
 1ste jaar (grote huisdieren)
 Tibor.Rovel@UGent.be