Resident-in-training ECVDI

 Olivia TaylorOlivia Taylor
 4de jaar (kleine huisdieren)
 Olivia.Taylor@UGent.be 
 Publicaties 




 

Blandine Blandine Houdelier
 3de jaar (kleine huisdieren)
 Blandine.Houdelier@UGent.be




 

Mileva Bertal Mileva Bertal
 2ste jaar (kleine huisdieren)
 Mileva.Bertal@UGent.be 





 

Lise Lise Rasmussen
 4de jaar (grote huisdieren)
 Lise.Rasmussen@UGent.be





 

Tibot Rovel Tibor Rovel
 2ste jaar (grote huisdieren)
 Tibor.Rovel@UGent.be 

 

 

 

 

Rick Thorsten
1ste jaar (grote huisdieren)
Rick.Thorsten@ugent.be

Stijn Hauspie
1ste jaar (grote huisdieren)
Stijn.Hauspie@Ugent.be